VIN dekóder

TVN alkatrészek katalógusa

Keresés cikkszám:
Kód Cím Jegyzet Mennyiség Modell adatai
Hengerblokk, Olajteknoe 1,0-1,4 Lit. ARV,AQV,ATY,, AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
1 047103011N Hengerblokk 1 ARV,AQV,ATY
(1) 047103011T Hengerblokk 1 AZE,AZF, AQW,AME
2 N 90800801 Hatlapfejue csavar M11X86X50 6 ARV,AQV,ATY
(2) 047103039 Belsoe hatlapfejue hengerfejcsavar M11X1,5X86 6 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
3 047103147 Toemites 0,12MM 4
(3) 047103147A Toemites 0,14MM X
(3) 047103147B Toemites 0,1MM X
3A Huevely, Nezd meg a kepmezoet: 107-000
4 N 90822901 Hatlapfejue csavar M6X20 5
5 N 0119182 Zarofedel 12 2
7 N 90802801 Dugasz 35 1
8 Toecsavar, Nezd meg a kepmezoet: 103-032
9 047103085A Toemitoegyuerue 105X12 1
10 Perem, Nezd meg a kepmezoet: 115-000
11 047101119 Dugasz M12X1,5 3
13 047103939 Arnyekolo sapka 1
14 N 10124408 Belsoetorxcsavar (kombi) M6X20 1
16 N 0160243 Zarocsavar M10X1 1
17 N 0138115 Toemitoegyuerue 10X13,5 1
18 047103347 Illesztoehuevely 15,8X14,5 2
19 N 90794901 Toecsavar M10X40 1
20 N 90793101 Toecsavar M10X50 1
- AMV188520 Toemitoemassza, vedd figy. a javit. utmutatot 1
22 N 90744301 Hengercsapszeg 6X14 4
23 N 90795201 Toecsavar M8X16 2
24 N 90821601 Zarocsavar M12X1,5 1
24A N 90801901 Toemitoegyuerue 12,2X20 1
25 047103151H Toemitoeperem eloel 1
(25) 047103151G Toemitoeperem, klimaberendezeses gk-hoz eloel 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
26 047103161A Toemites 1 ARV,AQV,ATY
(26) 047103161C Toemites 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
28 047103085 Toemitoegyuerue 58X8 1
29 047145276 Vezetoegoergoe 65MM 1
29A N 90800902 Hatlapfejue csavar M8X19 1
29A 047903312A Toronyalatet 39 X 8 1
28B 047903312B Vedoesapka 1
30 047103714A Belsoe hatlapfejue hengerfejcsavar M6X43,5 6
(30) N 10124408 Belsoetorxcsavar (kombi) M6X20 1
(30) N 10005303 Hatlapfejue csavar, (kombi) M6X12-S1-N 1
31 047145863B Zarocsavar, klimaberendezeses gk-hoz M8X10 1
31A Csapszeg, Gepjarmuevek fuetessel, Nezd meg a kepmezoet: 145-085
32 047145119A O-gyuru 29X20X1,6 1
33 047103602A Motorolajteknoe 1 ARV,AQV,ATY
(33) 047103602H Motorolajteknoe 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
34 047103609B Toemites, olajteknoehoez 1 ARV,AQV,ATY
34A AMV18800102 Toemitoepaszta 100G 1 ARV,AQV,ATY
(34A) AMV105500 Toemitoemassza 1
(34A) D 176404A2 Szilikon-toemitoemassza, Esetenkent: 93G, 047 198 049 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
(34A) 047198049 Gitt, Esetenkent: D 176 404 A2 1
35 N 90288901 Olajleeresztoe csavar M14X1,5X16 1 ARV,AQV,ATY
(35) N 0160281 Zarocsavar M16X1,5 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
36 N 0138492 Toemitoegyuerue 14X20 1 ARV,AQV,ATY
(36) N 0138481 Toemitoegyuerue 16X22 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
38 N 90796001 Hazlapfejue csavar (kombi) M6X20 18 ARV,AQV,ATY
(38) N 90822901 Hatlapfejue csavar M6X20 16 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
(38) N 01950213 Hatlapfejue csavar M8X25 4 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
39 N 0102228 Hatlapfejue csavar M6X22 2 ARV,AQV,ATY
40 N 0122265 Rugos alatet 6 X
(41) 047103614A Boritolemez 1 AZE,AZF,AME,, AQW,ATZ
42 N 90533005 Hatlapfejue csavar, (kombi) M6X20 3
43 N 90820901 Zarocsavar M16X10 1
44 N 90821501 Toemitoegyuerue 16X22 1
45 N 90803701 Toecsavar M10X1,25XM8X60 1
46 N 0444122 Toecsavar M8X42 1
47 N 01029316 Hatlapfejue csavar M8X16 1
- N 90796301 Dugasz 8MM 2
- D 154100A1 Folyekony ragaszto, Ragaszto es toemitoeanyag 10ML 1